1893 óta fogadja vendégeit ez a tradicionális vendéglő, mely 1910-ig Teller Vilmos tulajdonában volt. Ezt követően négy évtizeden keresztül Sipos Benő és családja járt kedvében Terézváros polgárainak, melyet a falakon most is látható tabló a törzsasztalok vendégeiről is bizonyít. A vendéglő ma Budapest egyik legkedveltebb helye, ahol megfordult már a város talán összes ismert művésze, politikusa, sportolója és üzletembere. A mai siker titka a jó hangulatban, a kiváló ételekben vagy az ízletes magyar borokban rejlik? A titok megfejtése Önre vár!

ÜDVÖZÖLJÜK HONLAPUNKON!
Térjen be hozzánk!
RENDEZVÉNY HELYSZÍN
Tartsa rendezvényeit elegáns különtermünkben, ami akár 60 fő
befogadására is alkalmas, a teljes étterem befogadóképessége 180 fő.
FELIRATKOZÁS HÍRLEVÉLRE
Ha szeretne értesülni újdonságainkról, időszakos kínálatunkról, ínyencségeinkről, akkor iratkozzon fel hírlevelünkre!



KIRÁLY100 Gastro Corner
Videók éttermünk múltjáról
Tekintse meg videóinkat éttermünkről,
ételeinkről, és amennyiben
felkeltettük érdeklődését, nézze
meg bővebben specialitásainkat!
ASZTALFOGLALÁS
Asztalfoglalását 24 órán belül visszaigazoljuk. Az asztalfoglalás csak visszaigazolással érvényes.NEVEZETESSÉGEK A KÖRNYÉKÜNKÖN
Éttermünk jól megközelíthető a kisföldalattival, valamint a Teréz körút felől gyalogosan is. Közvetlen közelünkben olyan nevezetességek vannak, mint az Andrássy út, mely 2002. óta a világörökség része és a belvárost köti össze a Hősök terével, az alatta közlekedő kisföldalatti segítségével. Az Andrássy úton számtalan más híres épületet, helyszínt látogathatunk meg, mint a Magyar Állami Operaház, a Postamúzeum, a Dreschler-palota, a „pesti Broadway” – a Nagymező utca környékének színházi negyede, az Oktogon, a Terror Háza Múzeum, az ellenkező irányban pedig a Kodály Körönd, a Hősök tere található, a mögötte elterülő Városligettel, a Szépművészeti Múzeummal és Műcsarnokkal. A Rózsa utcán tovább indulva pedig eljuthatunk a Rózsák terére, melynek központi részén a tér mai arculatát meghatározó Árpád-házi Szent Erzsébet-plébániatemplom áll, Steindl Imre terve alapján.